SZIVÁRVÁNY PROJEKT 2019

Idén már tizenegyedik alkalommal kerül megrendezésre a 6-9. évfolyamot látogató tanulók előadói és prezentácó-készítői képességeinek a megmérettetése. Igyekszünk minden évben fejleszteni a verseny technikai hátterét, figyelni a vendégek és a helyi versenyzők visszajelzéseit, pozitív meglátásait és esetenkénti kritikáit. SZP20

Az iskolákra hivatalos értesítőt-meghívót már küldtünk. Ez a levél tartalmazza a legfontosabb instrukciókat. A feldolgozandó témát úgy kell megválasztani, hogy a három kategória valamelyikébe egyértelműen beilleszhető legyen.

A munkákat .ppt, .pptx, .odt formátumban (kiterjesztéssel) várjuk, amelyek természetesen tartalmazhatnak audio- és videófájlokat is. A számítógépeken az MS Office 2016-os verziója van telepítve. Amennyiben valamilyen speciális szoftver- vagy technikai igény merülne fel, informáljanak erről az alábbi címen:

barograph@azet.sk

Mitől lehet sikeres egy prezentáció?

Versenyfelhívás

Jelentkezési lap

VERSENYZŐK SORRENDJE - sorsolás 2019.5.28. délelőtt

HELYEZETTEK

SZP idén : 2019. június 29.
További információk a titkárságon

3 kategória : HELYTÖRTÉNET, TERMÉSZETTUDOMÁNY és TÁRSADALOMTUDOMÁNY